dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rydułtowy

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Rydułtowy,śląskie

160 000 zł37,80 m² 4 232,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe| Rydułtowy| blisko centrum Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji w atrakcyjnej części Rydułtów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rydułtowy,śląskie

480 000 zł209 m² 2 296,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Krótko o nieruchomości: na sprzedaż zadbany dom położony w samym centrum Rydułtów - idealny dla osób, które chcą zamieszkać od razu i stopniowo dostosowywać wnętrze do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38,64 m² 4 917,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne M3 dla pary, kawalera lub pod wynajem! Na sprzedaż 2-pokojowe odświeżone mieszkanie(38,64 m2) w Centrum Rydułtów! Mieszkanie jest po odświeżeniu wszystkich ścian, dzięki czemu nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rydułtowy,śląskie

750 000 zł93,80 m² 7 995,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Elegancki, parterowy dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i harmonii życia. Położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu - tam, gdzie bezpieczeństwo spotyka prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana

Rydułtowy,śląskie

99 000 zł1 235 m² 80,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Za 3 lata powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Droga wojewódzka nr 935, znana również jako Regionalna Droga Racibórz - Pszczyna (rdrp), łączy Racibórz z Pszczyną poprzez Rybnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł975,93 m² 1 844,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na działce o powierzchni 3.168 znajdują się: 1. Budynek sklepu ogrodniczego o powierzchni 363,70m2 Firma prosperuje jako "rancho". Masz w sobie pasje ogrodnicze? Tak, to wspaniale,.

Szczegóły ogłoszenia

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje + garaż w cenie / centrum Rydułtów! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Krzyżkowickiej w centrum Rydułtów. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rydułtowy,śląskie

750 000 zł630 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:704 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą inwestycji przy ulicy Miłej 12 w Rydułtowach. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 402 m² 87,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Taka powierzchnia 2402 m2, w takiej cenie?! - 87 zł za 1m2 Portret działki: - działka ma bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 zł45,57 m² 24,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rydułtowy,śląskie

1 999 999 zł501 m² 3 992,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 822 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Prezentujemy obiekt użytkowy w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł47,64 m² 3 652,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz spokoju, z widokiem na zieleń oraz pełnej infrastruktury osiedla ta oferta może Cię zainteresować! Rozkładowe mieszkanie z ekspozycją na północ oraz południe, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem, ul. Bema

Rydułtowy,śląskie

335 000 zł300 m² 1 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom w Rydułtowach. Pow. całkowita: ok. 300 m2. Pow. użytkowa: ok. 178 m2. Parter o pow. 105,30 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje z Garażem w Sercu Rydułtów - Gotowe do Zamieszkania! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiego życia z rzadko spotykanymi udogodnieniami? Ta nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

189 900 zł38 m² 4 997,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! kb Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w Rydułtowach! Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany lokal mieszkalny o korzystnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 506 m²

Urokliwy dom z dużą działką i potencjałem - Rydułtowy Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży ciekawego domu położonego w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

1 450 zł36,60 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne I wyposażone M3 W rydułtowach ul. Mickiewicza - 1450 zł Wynajmę wyposażone mieszkanie dwu pokojowe na parterze przy ul. Mickiewicza w Rydułtowach. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł2 249 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną położoną w Rydułtowach pomiędzy ulicami Szpaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,04 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rydułtowy, ul. Krzyżkowicka Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,04 m 2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni (umeblowanej i wyposażonej),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 581 m²

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o pow. 180 m2, znajdujący się na 25,81 ar działce w cichej okolicy Rydułtów. Cena: 775 000 zł! Na sprzedaż dom wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność biura Dostępny od zaraz* Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 mkw, znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku w Rydułtowach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł5 012 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 5012 m2 zlokalizowany w Rydułtowach przy ul. Piecowskiej. Nieruchomość w obecnym mpzp częściowo stanowi obszar zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z tarasem, ul. Pod Dębem

Rydułtowy,śląskie

580 000 zł108 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 108 m, zlokalizowany w Rydułtowach przy ul. Pod Dębem Nieruchomość położona jest ustawnej działce o powierzchni około 750 m.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł65,91 m² 4 217,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

# szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w kameralnej lokalizacji? # Jesteś w dobrym miejscu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość wyjątkowa pod wieloma względami:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - centrum Rydułtowy Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w samym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 002 m² 81,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana rydułtowy ul.STRZELCÓW BYTOMSKICH (3002m2) SPOKOJE UROCZE MIEJSCE! *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "ARENDA" oferuje na sprzedaż działkę widoczną na zdjęciach położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Barwna

Rydułtowy,śląskie

570 000 zł149 m² 3 825,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 257 m²

Na sprzedaż wolnostojący, wyjątkowo zadbany , piętrowy dom o pow. uż. ok. 109m2 usytuowany na działce o pow. 2257m2 w Rydułtowach przy ul. Barwnej , na pogranicz u Niewiadomia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! Przedstawiam do wynajęcia znakomite mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w Rydułtowach przy ul. Raciborskiej. Jeśli szukasz fajnego mieszkania w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 682 m² 92,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna - przyległe działki gruntowe w spokojnej, szybko rozwijającej się części Rydułtów (dz. nr 3437/185, 3438/185). Działki położone w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ofiar Terroru

Rydułtowy,śląskie

200 000 zł2 773 m² 72,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rydułtowach w sąsiedztwie ulicy Ofiar Terroru,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,63 m² 4 789,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej przystani dla bliskiej osoby? Mam dla Ciebie idealną propozycję przy ul. Plebiscytowej w Rydułtowach! To jasne i ciepłe wnętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł38,26 m² 4 051 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Prezentujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38,26 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku w Rydułtowach przy ul. Adama Mickiewicza. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rydułtowy,śląskie

669 000 zł175,11 m² 3 820,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronny dom z dużym potencjałem w Rydułtowach* Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 175.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 Rydułtowy ul. Krzyżkowicka Świeżo wyremontowane mieszkanie, do którego możesz wprowadzić się od zaraz i być jego pierwszym Najemcą. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł9 958 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż bardzo dużą działkę budowlano-rolną położoną w Rydułtowach przy ulicy Raciborskiej. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rydułtowy,śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2