dowolna

Mieszkania umeblowane Rydułtowy - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

700 zł90 m² 7,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie znajdujące się na piętrze w budynku wielorodzinnym znajdującym się w Rydułtowach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

105 000 zł46 m² 2 299,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej części osiedla Orłowiec. 2 lata po generalnym remoncie, odświeżone w tym roku, aktualnie trwa remont balkonu. W okolicy przedszkole, kościół, sklep, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja!cena do negocjacji!mieszkanie po remoncie, ściany w większości gipsowe, w pokojach na podłogach parkiet, okna po wymianie.Kamienica po remoncie, lokal nadaje się od razu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Terroru

Rydułtowy,śląskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie nowoczesnie wyremontowane i urządzone, nie wymagające żadnego wkładu finansowego .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Rydułtowy,śląskie

68 000 zł34 m² 2 025,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania spółdzielcze mieszkanie własnościowe 2 pokojowe z łazienką o powierzchni użytkowej 34 m2 umieszczone na 1 piętrze w bloku położonym w bardzo cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

131 000 zł55 m² 2 381,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! Mieszkanie typu M-4 na Os. Orłowiec. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem, dwóch pokoi, łazienki z wc. Kuchnia w zabudowie - otwarta na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

179 200 zł64 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżkowicka

Rydułtowy,śląskie

940 zł47 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 47m2 w centrum Rydułtów składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc. Do dyspozycji wynajmującego pozostają meble kuchenne. Okna nowe pcv. Odstępne 350zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

95 000 zł46 m² 2 065,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie znajduje się w cichej okolicy,jednak niedaleko do sklepów ,szkoły czy przedszkola. Łazienka po remoncie, drugi pokój przedzielony (możliwość demontażu ściany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

125 000 zł55 m² 2 272 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie m4 na czwartym pietrze w Rydułtowach na os.Orłowiec.W mieszkaniu okna pcv wymienione wszystkie,panele na podłogach,kafelki w kuchni,przdpokoju i łazience.Pozostaje szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

145 000 zł55 m² 2 636 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie m4 o powierzchni 55m2-4piętro w Rydułtowach, na os.Orłowiec.Okna pcv nowe wymienione,w łazience kafelki,kuchnia połaczona z salonem,meble kuchenne w zabudowie.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

1 000 zł65 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jedne piętro domu jednorodzinnego 3 pokoje, kuchnia i łazienka o pow. łącznej 65m2 dla firmy lub rodziny. Lokalizacja w Rydułtowach. Do dyspozycji garaż. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

120 000 zł45 m² 2 666 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

wyremontowane mieszkanie , do zamieszknia ewentualnie z meblami , kafelki , parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Rydułtowy,śląskie

86 000 zł33 m² 2 606,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na cichym osiedlu w wyremontowanym bloku jest po gruntownym remoncie, gotowe do wprowadzenia,kuchnia umeblowana na wymiar. W pobliży znajduje się kino, szkoła, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

99 000 zł56 m² 1 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo ładne, zadbane mieszkanie, bez konieczności remontu, 2 duże pokoje, łazienka-wyremontowana + bardzo duża, jasna kuchnia, piwnica. Okna w całym mieszkaniu wymienione, bardzo niski czynsz, tv.

Szczegóły ogłoszenia